Jak mohu zahubit potkana, který mi leze z odpadové roury do záchodové mísy. Deratizér si s tím nevěděl rady

Zjistili jsme, že nám potkan prožírá spojovací „harmoniku“ mezi záchodem a odpadovou rourou. Jak máme zahubit potkana, když tam nejde dát jed ani návnada s klecí? A to dřív než nám začne lézt ze záchodu do bytu. Deratizér si neví rady. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Džanička

Existuje taková obruč,která má ostré ostny zahnuté do jehlanu,dává se do roury a ty ostny musí směřovat pryč od záchodu,aby se přes ně potkan nedostal,je potřeba rouru rozdělat a dát to před tu harmoniku,aby se k ní vůbec nedostal,ale nevím jak se to jmenuje,pak mě napadá vždy po spláchnutí,dát do vody jed,ten se rozpustí,potkan se naloká a popřípadě se v kanále olíže.

Další odpovědi
člověk

To je veliký problém záchodů,nejeden muž by mohl vyprávět kam se mu potkani zakousli.
Nejlepší rada a vyzkoušená,je KYSELINA SOLNÁ,neublíží potrubí,a máte pokoj.nalejete a spláchnete,nej­raději navečer a v noci.a semo tamo opakovat.

panenka

Jak na potkany
Můj táta dával návnadu – chleba namočil v oleji z olejovek a ještě obalil v jedu na potkany. Jinak je to běh na dlouhou trať, zvlášť když není nutnost deratizace a tyto služby jsou tak drahé.

Spláchněte do záchodu voděodolný jed Liquid Farm Plus tak zhruba 1× týdně – jsou to takové velké tablety/granule. A nesplachujte do záchoda zbytky jídla…