Jak mohu zablokovat stránky v Exploreru 8?

Mám na mysli něco jako rodičovský zámek…

Odpovědi
Michal Kole

V IE nic takového není. Sice je tam něco jako hodnocení stránek, ale mnoho webů to stejně nemá „v kódu“.

Děda Louda

Nabízí se použití tzv. rodičovského zámku v režimu přístupu k uživatelským účtům (zabezpečení rodiny).

tyrox

Je to snadné zablokovat to jde a lehce jen musíte parametry přesně nastavit aby se to nezablokovalo i jinde takže cíl je Windows/system32/dri­vers/etc a soubor host dopište tam tu stránku ale pozor ať to není i na Mozilu atd a pokud používáte jen explorer tak tam to vepište A je to!