Edyna

Jak mohu z mobilu obnovit fotky,které jsem zřejmě omylem vymazala,místo abych je zkopírovala.

Když jsem je chtěla vložit,tak to prostě nešlo a zpět v mobilu zbyla jen jedna.Fotky kopíriji běžně,takže vůbec netuším,čím se to stalo,program Recuva v Notebooku mám ,ale nerozumím nápovědě.Děkuji Kunčíková

Odpovědi
postcd

Pokud smažete data z disku na počítači, jde použít třeba program http://www.slu­necnice.cz/sw/un­delete-plus/ na obnovení pokud data nebyla přepsána jinými daty. Třeba by to mohlo jít i na flash disku. Já bych zkusil v mobilu odpojit SD kartu, mobil vypnout a kartu vyjmout a připojit k počítači přes USB port, asi by byla potřeba čtečka SD karet. Možná by šlo i jen připojit mobil k pc a jak se najde ta flashka v pc tak zkusit na to použít ten dříve zmíněný program.

jo ale nejdříve pokud máte telefon s androidem tak si vyhledejte jestli na to není aplikace pro obnovu souborů, třeba na google play hledat: recover deleted files

isteron

Na prac. ploche by ste mali mať ikonku Koš. Tam sa ukladajú všetky texta a foto, ktoré ste omylom vymazali. Klepnite na ikonku a vyhľadajte ich, potom klepnite na tú správnu obnoviť, mali by sa vám objaviť tam, kde boli predtým.