jeronimo

jak mohu vytvořit prezentaci

Rád bych si udělal obrazovou, písemnou a zvukovou prezentaci nevím jak na to prosím o radu dík.

Nejlepší odpověď
Lenjička

Na to stačí mít balíček Office. V programu PowerPoint si vytvoříš takzvané slidy, na které napíšeš co chceš aby bylo vidět, můžeš tam vkládat obrázky jako do Wordu a zvuky pomocí různého nastavení. Dají se tam vkládat i videa, ale potom si dej pozor, když to budeš někomu posílat, musí se to speciálně zabalit.
Je to jednoduché. Office 2007 i 2010 jsou velmi přehledné a mají skvělou nápovědu 🙂

Další odpovědi
franku

Zkus to v programu Windows Movie Maker,který je součásti Windows.Je tam i nápověda

anonym

například ve zdarma dostupném programu „OpenOffice IMPRESS“ (je podobný powerpointu a je s ním také kompatibilní). Ovládání je jednoduché, na jednotlivé po sobě jdoucí slajdy umísťujete objekty, grafiku, text, určujete efekt přechodu z jednoho na další, časové zpoždění pro automatické přepínání slajdů, nechybí připravené grafické šablony.

ke stažení: http://www.slu­necnice.cz/sw/o­penoffice/