jak mohu urychlit hojení blešího kousnutí?

Mám takový problém před 2 měsíci jsem si pořídila kočku ale ona měla blechy no a prostě hodněkrát mě ty blechy kously a už je to nejméně měsíc a pořát se ty kousance nechtějí zahojit už si nevím rady prosím pora´dtemi jsem zoufalá!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Zkuste Fenistil gel, případně z přírodních prostředků esenciální levandulový nebo Tea Tree olej.

Další odpovědi:

Stříbrný

Kupte si Panthenolcalcium mast,možná b-komplex tablety.Nebo mast,která obsahuje kortikoidy,ale ty jsou na předpis.Porada s lékařem by stála za úvahu.

Pokročilý

australský tea tree oil ten zabírá na vše,používáne ho celá rodina moc se osvědčil

Kortikoidy v žádném případě nee, bacha na ně, jsou to svině zrádné (opravdu jsou na předpis ne z legrace). Měl jsem podobné problémy po návratu z dálných krajin, kde mě štíplo něco, co bylo po rozplácnutí hodně šťavnaté a po pár dnech mi otekla celá noha. Volil jsem mezi antibiotiky a selským rozumem, takže jsem oteklý strup strhnul, z rány jsem vymáčkl cosi žlutého a potom jsem to znovu řádně dezinfikoval a druhý den jsem znovu skákal přes kaluže!

Pokročilý

Doporučuji Framikoin. Pomáhá s hojením všech drobných ranek a brání zanícení.

Pokročilý

klasický framikoin snad pomůže, nbo konská mast

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.