Jak mohu simulovat nemoc? (zítra škola)

?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

I když ti na začátek dám radu, abys do školy přeci jenom šla, protože je lepší, tam jít a nemuset to pak dohánět samoučivem. Zkus tu nechuť tam jít překonat. Buď odvážná a jdi tam. Vím, o čem mluvim.

I když nerada, ale přece jen na tvou otázku odpovím a budu spoléhat na tvé svědomí, že to nepoužiješ a do školy půjdeš.
Takže, můžeš si třeba o půlnoci, nebo někdy, když tví rodiče budou mít půlnoc, nařídit budíka, třeba si postavit na čaj a pak vzbudit mamku, že je ti zle... A při nejlepším ještě můžeš dělat, že nemůžeš usnout.

Ale vážně do tý školy radši jdi!

Další odpovědi:

Já ze simulování nikdy nemám dobrý pocit,nerada mamce lzu :-). Tak ji na rovinu řeknu,ze zítra piseme pisemku (pokud je to ten důvod) a že jsem se na to nestihla naučit,a ze se to doucim,abych neměla špatnou známku :-) Zkus to taky.

Přesně. Nejlepší je jít s pravdou ven a narovinu říct co je za problém. I tví rodiče chodily do školy. :-) Určitě to pochopí.

Zlatý

Nesimuluj, běž do školy ! Říká se, že simulováním si nemoc přivoláš ! :-))

vyšňupej křídu :D -> ale to musíš opatrně protože i při trošce dostaneš vysokou teplotu ;) (nechci tě k tomu navádět,jenom odpovídám na otázku )

Bronzový

Já si kdysi (myslím v sedmé třídě) opařil předloktí čajem abych nemusel do školy :)

Bronzový

Můžeš třeba otírat teploměr o oděv, ale nebylo by lepší soustředit se na vyřešení problému, který ve škole máš s nějakým předmětem, učitelem, spolužákem abys tam mohla bez obav chodit a nemusela simulovat? :-) Simulace není stálé řešení...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.