kevinek

Jak mohu používat prostory v domě?

bydlím v panelovém domě mámprávo používat prostory pro své věci?

Nejlepší odpověď
dudu

Ty ve svém vlastnictví téměř libovolně, společné pak podle domovního řádu. Nikdy však nesmíš spolubydlící nepatřičně omezovat jakož i ohrožovat co do rizika úrazů a požární bezpečnosti.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, po chodbě chodíš, vejtah (jestli tam je, určitě používáš) a půdu to asi nemá, no a sklepy máte asi taky rozdělený, tak co chceš víc? … sousedův balkon?

nyjono

Které prostory?
Např. chodby musí zůstat volně průchozí.

ivzez

Svůj sklep nebo svou komoru ano.
Kolárnu a kočárkárnu jen v souladu s domovním řádem.
Ostatní společné prostory ne.