Jak mohu opravit poškrábaný displej?

Dnes ve škole jsem mobil položila na lavici a přešoupla jsem ho na druhou stranu. Ale pod mobilem byl malý kamínek který mi poškrábal displej. Potřebovala bych poradit jak to opravit aby to rodiče nepoznali. :-(
Doplňuji:
Děkuju všem za rady. Ale já mám mobil Huawei Y320 U10 na který se neprodávají ani pozdra ani ochraný kryty ani fólie. A drátěnku nemám. A bojím se že bych si to poškrábala ještě víc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nijak - zřejmě namáš dostatečné znalosti a ´materiál´, abys něco takového dokázala*)... Nemyslím to ve zlém.
;-)
Nedělej s displayem nic - jen se rodičům (pokud je to potřeba, viz - "aby to rodiče nepoznali") přiznej a popros je, ať ti koupí pouzdro...
___
*) Vrámci svých možností bys jakýmkoli pokusem o nápravu jen způsobila větší škodu.
;-)
Doplňuji:
Ad Doplnění...
V ŽÁDNÉM případě NEPOUŽIJ radu Hipstera - máš, zřejmě, jen škráblý digitizer - jeho dalším poškrábáním nevratně poškodíš dotykovou folii na povrchu displaye!!!
___
Pokud jde o jednu nevelkou rýhu, nic hrozného se neděje - jejím zvětšením (a nebo odstraněním digitizeru v daném místě) poškodíš (zničíš) dotykové ovládání telefonu - opravy mohou být drahé...!
___
Pokud jde o pouzdro - zajdi si do prodejny operátora a nebo krámku s mobily - nějaké podobné pouzdro (podobně velké) určitě mít budou.

Další odpovědi:

Stříbrný

neopravíš. S trochou štěstí to nebude vidět pod dobře nalepenou ochranou folií (použité lepidlo má tendenci rýhy zaplnit) to ale funguje jen do určité hloubky rýhy.
Doplňuji:
pokud neseženeš ochranou folii na tvuj telefon, kup univerzální o trochu větší než tel, označ si na ní rozměry a opatrně vystříhni/vyřízni správný tvar. Ten pak nalep.

Stříbrný

na každý mobil se prodávají pouzdra...když ne přimo na něj, tak univerzální do kterého se vleze...a existuje pasta na leštění mobilů...
http://www.srovnanicen.cz/…

a proboha...to s tou drátěnkou si s tebe dělal srandu a ty mu ještě dáš palec...víš jak vypadá drátěnka???...

Diskuze k otázce

Stříbrný

Dochy

http://aukro.cz/…
To jen tak na to, že se neprodávají ochranné folie. Za kvalitu výrobku či spolehlivost tohoto prodejce neručím.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.