SEMPAKO

Jak mohu dát na stránku počítadlo stažení?

Potřeboval bych vědět jesli jde dát na stránku počítadlo stažení (kolikrát byl soubor stáhnut)

Nejlepší odpověď
setapouch

Ano, samozřejmě to jde. Jaká technologie (jazyk)? Nebo jaký CMS?

Další odpovědi
arygnoc

ošetrite sťahovanie súboru php skriptom.
nič jednoduchšie.

prípadne využite služby tretej strany, napr. http://www.blu­eboard.cz/sluz­by-dcounter

:-Q

Dochy

Na své stránky samozřejmě můžete, liší se ale podle řešení těch stránek. Nejjednoduší (ale tím také s některými nevýhodamy plynoucími z univerzálnosti) je na stránky dát počítadlo externí, kterých je na webu k dispozici více. Pak na svou stránku vložíte odkaz napočítadlo (například jako externi obrázek – gif) a o vlastní počítaní se bude starat ten cizý server. Nevýhodou tohoto řešení je, že nezobrazuje přímo počet stažení souboru, ale počet zobrazení stránek. Výhodou je jednoduchost, prakticky bez práce… (stačí se zaregistrovat u provozovatele počítadla, vybrat vhodnou podobu a získaný odkaz vložitna své stránky)

anonym

Fuj! Tyto údaje patří administrátorovi – co s tím uživatel? To je jen způsob, jak zaplácat místo – avšak zaplácat ho máte hodnotným obsahem!

setapouch

arygnoc: kde se dá koupit ta křišťálová koule? Já přemýšlím, jestli používá PHP, JSP, ASP.NET nebo jen čisté HTML… a tobě stačí kouknout a vidíš. To chci taky :)

arygnoc

po prečítaní dotazu je zrejmé, že ani nevie, čo to je nejaký skriptovací jazyk, natož cms.

používam ku očiam i to zariadenie za nimi – mozog.

tudíž asi použije služby tretej strany (vloží nejaký javascript), prípadne si stiahne niektorý z miliónov vzorov skriptu v tvare

<?php

?>

:-Q

setapouch

Aje, zase ty tve kecy. K cemu mu bude PHP v DotNetNuke a dalsich? Jaky clovek pouziva skriptovaci jazyk, to se dozvi z nastaveni webhostingu, na tom neni nic tajemneho, nic, co laik nezvladne. A CMS se objednava jako CMS. Proc nikdy nedokazes uznat, ze jsi prestrelil?

arygnoc

myslíš, ža autor „takto“ položenej otázky vie niečo napr. o open source modeloch?

zbytočne problém nafukuješ, nebuď hnidopich, je to jednoducho užívateľ ktorý stĺkol nejaké stránky s pomocou jakpsatweb a teraz rieši počítadlá a knihy návštev a iné „sračičky“.

:-Q