Avatar uživatele
jarzal

jak mohou duchové ovlivnit můj život?

je možné, aby špatní duchové začali ovládat můj život? A přivedli mne až velké úzkosti, která mne svírá na prsou? Jak Z toho ven? Nevím ? Zblázním se?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Je to možné pouze za předpokladu, že budeš tvrdošíjně a bez ohledu na seriózní informace o existenci duchů věřit.
Pokud na duchy věřit nebudeš, nemohou ti udělat vůbec nic. Věnuj se proto něčemu rozumnějšímu, než je okultismus.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

pozrite sa do kalendára. je 21. storočie. žiadny stredovek (i keď to tak niekedy nevyzerá).

doporučujem návštevu odborníka – rozhodne nie kňaza, najlepšie ho hľadať niekde u lekárov – psychiater, psychológ.

nepokladám vás za blázna, naopak, psychiatrickú pomoc vyhľadávajú i relatívne normálni ľudia, ktorí sú proste neprimerane vyťažení životom, okolím, takže pokladajte moje odporúčanie za seriózne.

pokiaľ ste konzumentom nejakých drog, včítane alkoholu, doporučujem okamžitú abstinenciu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bububabu

Vyhledej kněze. On ti nejlépe poradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jádrohlod

Též možno říci: Duchové sídlí v Tvém duševnu. Budeš-li se dobře chovat , budou tam i ti dobří duchové. V tom stylu Ti odpoví většina bohoslovců. A nevidím důvod tomu nevěřit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Když budeš očekávat jen špatné, to špatné se přihodí. Ne že by to fungovalo, ale zaměřením na špatné přestaneš vnímat vše dobré okolo a tomu špatnému naopak buydeš dávat větší důležitost, než to objektivně má.

Svět je takový, jak se rozhodneš ho vnímat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Máš důkazy, že se jedná o duchy? Nejedná se náhodou o účinek kocoviny po Silvestru? Když ne, zkus navštívit odborníka, psychologa, proutkaře, třeba máš doma geopatogenní zóny. Äle to by měli tyto pocity i Tvoji spolubydlící. Dodržuj hygienu prostředí, ukliď si místo, hygienu vnější i vnitřní. Zkoušej mantry nebo modlitby. Uvolni se, zkus meditovat. Možná jsi přepracován.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek