jarzal

jak mohou duchové ovlivnit můj život?

je možné, aby špatní duchové začali ovládat můj život? A přivedli mne až velké úzkosti, která mne svírá na prsou? Jak Z toho ven? Nevím ? Zblázním se?

Nejlepší odpověď
beer

Je to možné pouze za předpokladu, že budeš tvrdošíjně a bez ohledu na seriózní informace o existenci duchů věřit.
Pokud na duchy věřit nebudeš, nemohou ti udělat vůbec nic. Věnuj se proto něčemu rozumnějšímu, než je okultismus.

Další odpovědi
arygnoc

pozrite sa do kalendára. je 21. storočie. žiadny stredovek (i keď to tak niekedy nevyzerá).

doporučujem návštevu odborníka – rozhodne nie kňaza, najlepšie ho hľadať niekde u lekárov – psychiater, psychológ.

nepokladám vás za blázna, naopak, psychiatrickú pomoc vyhľadávajú i relatívne normálni ľudia, ktorí sú proste neprimerane vyťažení životom, okolím, takže pokladajte moje odporúčanie za seriózne.

pokiaľ ste konzumentom nejakých drog, včítane alkoholu, doporučujem okamžitú abstinenciu.

bububabu

Vyhledej kněze. On ti nejlépe poradí.

Jádrohlod

Též možno říci: Duchové sídlí v Tvém duševnu. Budeš-li se dobře chovat , budou tam i ti dobří duchové. V tom stylu Ti odpoví většina bohoslovců. A nevidím důvod tomu nevěřit.

Hamon

Když budeš očekávat jen špatné, to špatné se přihodí. Ne že by to fungovalo, ale zaměřením na špatné přestaneš vnímat vše dobré okolo a tomu špatnému naopak buydeš dávat větší důležitost, než to objektivně má.

Svět je takový, jak se rozhodneš ho vnímat.

Kelt

Máš důkazy, že se jedná o duchy? Nejedná se náhodou o účinek kocoviny po Silvestru? Když ne, zkus navštívit odborníka, psychologa, proutkaře, třeba máš doma geopatogenní zóny. Äle to by měli tyto pocity i Tvoji spolubydlící. Dodržuj hygienu prostředí, ukliď si místo, hygienu vnější i vnitřní. Zkoušej mantry nebo modlitby. Uvolni se, zkus meditovat. Možná jsi přepracován.