bigbít

Jak mohou dopustit, aby se nám rozpadal Karlův most?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/232268-pad-casti-sochy-z-karlova-mostu-vydesil-turisty.html

Vždyť jistě ví, kde má most slabiny ne?
Doplňuji:
Je to velká škoda…a zklamání, že se nám zřejmě brzo naše přední historické památky změní v trosky…:-(

Nejlepší odpověď
Fidel

Některé věci se dají ovlivnit a jiné ne. Ale vzhledem k tomu, jaký je u nás obecně bordel a jak se na spoustu důležitých věcí kašele, tak myslím, že určitě někdo něco zanedbal… 🙂

Další odpovědi
ten který je

V naší zemi nemáme moc kladný přístup k památkám,stačí se podívat jak chátrají barokní stavby.Jsme malá zem s mnoha historickými památkami,ale raději postavíme skleněné krychle nebo skladové haly.

fortin

Tak ať postaví nový most. Co s tím nadělám. Mám to zaplatit?