ZIU 682

Jak mohou být moji kolegové zadaní?

Jezdím s dodávkou. V práci jsem od nevidím do nevidím. Většinou tak 11 hodin denně, někdy méně, někdy více. Lidi mi tvrdí, že si s takovou prací nikdy nenajdu holku. Ale potom teda nechápu, proč velká většina mých kolegů řidičů tu holku má. Jsou tam i tací, kteří mají i děti! Teď když byly prázdniny, tak ty děti s sebou brali na výlety do kabiny. Je tam i jeden starší chlap, který tam pracuje společně se syny, kteří už žijí sami se svými přítelkyněmi. Jak je teda možné, že většina těch kluků je zadaná, když holky nechtějí budižkničemy, co jsou pořád v práci?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím kdo ti to nakukal, ale nejen řidiči pracují více jak 8 hodin. Partnerský vztah neni jen o délce pracovní doby.

Další odpovědi
anonym

Si představ, že jezdí i tirákem, je pryč třeba týden, i dýl a taky má přítelkyni a myslím, že „budižkničemu“, jak píšeš, je spíš ten, který se válí doma bez práce a ne ten, co jezdí jako ty. Holku si najdi o víkendu.

iceT

Tvoji kolegové měli štěstí a našli si baby, které vědí, že partner se o ně postará i za cenu bytí déle v práci, protože sezením doma na prdeli se peníze nutné k životu nevydělají. Pokud toto některá dáma nechápe, a chce doma chlapa 24\7\365, pak je to slípka.
Ani ty snad nebudeš zbytek života řídit dodávku a najdeš si třeba jinou práci, kde budeš mít na sebe víc času jak 13 hodin ze zbytku dne, kdy pracuješ? Co vlastně děláš v ten zbývající čas, když nejsi v práci? Jistě, něky musíš spát, to chápu, ale v posteli ženskou nenajdeš, pokud si ji tam předtím nepřivedeš, a to vede k jednomu závěru…že je třeba taky vyrazit na lov, a třeba tě některá uloví.

George5

kdoví co mají za ženský…