pepe88

Jak mohl Babiš vyhrát volby, když na něj nadává každá druhá osoba?

Nejlepší odpověď
quentos

Protože ti, kteří nadávají, nadávají většinou v soukromí či u piva, ale k volbám nejdou.

Jiří Bohumil

Otázkou je, z čeho čerpáš, že na něj všichni nadávají. Většina těch, co nenadávají, jej při volbách volí. Většina těch obyčejných lidí, co nadávají, k volbám nechodí a pouze „prudí“ na „Novinkách“ a podobně. A komentáře TV a rádia jsou neobjektivní a poplatné většinou pravicovému směru politiky, což je dáno společenskou vrstvou (dobře honorovanou- ředitelé, redaktoři, komentátoři, scénáristé, režiséři), tyto sdělovací prostředky ovládající.
Takže v „demokracii“ je pouze na našinci, zda je schopen vše vstřebat a vytvořit si svůj vlastní názor. Ale nikdo není neomylný.

Kura

Já tedy nenadávám, po skoro čtvrt století dokázal, že stát může hospodařit i s přebytkem a né ledajakým.
Všichni ti chudáčci v TV, kteří se snaží poukazovat na jeho osobu a hanit jej, jsou ti pravý zloději a jsou na něj naštvaní, že nemohli rozkrást co chtěli a měli určitě v plánu.

mosoj

Nejvíce nadávají zloději a ty nic jiného nedělají.

A co statistika, ty máš nějakou jinou?