Kaxx

Jak modelky dosáhnou tak vyhublé postavy?

Je až ostrašující jak některým jsou vydět samé kosti…

Nejlepší odpověď
Kyta

Není to ani hezké,,ještě že mám doma krev a ,mlíko,jak se říká,normál babu:)

Další odpovědi
marci1

Téměř nic skoro nejí. Některé dny vůbec nic. Agentury vyžadují aby byly co nejvíce hubené. ☹

ivzez

Jedí vatu a zapíjejí minerálkou nebo čistou vodou.
Občas to proloží rybou vařenou v páře,
zeleninou, výjimečně ovocem (to prý má moc cukrů).

anonym

Naprostá většina modelek se ´trápí´ hlady – patří to, tak nějak, k jejich povolání.

Nuk nuk

Přísnými, nezdravými dietami, které hodně často končí anorexií nebo bulimií.

iceT

Tak já si myslím,že to není jen o nějaké dietě,ale taky o tom,s jakou stavbou kostry se modelka narodí.Pokud doroste do výšky 180 a váží 50 kilo,tak může dělat modelku.Si všimni,že modelky mají většinou chlapeckou postavu a žádnou prdel a žádný prsa.

Andre5000

Prostě nejí. A aby neměly hlad tak třeba polykají vatu. Ne, legraci si nedělám.

Kerynka

Někdo to už má geneticky dané :) takže bud se narodíš vysoké štíhle postavy a nebo kuli tvrdé kariéře začneš cvičit , nejíst a podobně ! Ale nevyplácí se to …

Katka16

genetika, nezdravé stravování, maskér, dobrý nasvícení při focení a fotograf udělá s člověkem divy