Banán88

Jak moc verite legendam? Priznejte svuj cesnek na parapetu

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/350410-archeolog-nalezl-hrob-upira-ze-13-stoleti.html

Nejlepší odpověď
KatkatkaW

Neverim (ale pritom po ocku kouknu na svuj cesnek)

Doplňuji:
Česnek na parapetu sice (zatím) nemám, ale tvrdit, že 100% nevěřím, si netroufám. Radši si nechat zadní vrátka. :D

Další odpovědi
quentos

Neverim

Jediní upíři, kteří opravdu existují, jsou tzv. energetičtí upíři a proti těm žádnej česnek nepomůže :{(>

setapouch

Verim

Upiri samozrejme existuji, zejm. v Latinske Americe. Zivi se prevazne krvi dobytka a cesnek proti nim nepomaha.

Zdroj: http://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Up%C3%AD%C5%99i

MK44

Neverim

Legendy mívají nějaký reálný základ, nějakou událost nebo osobu, kolem kterého se časem vybájí nějaká ta pohádka. Z uvedeného článku se dá vyvodit, že na území Bulharska ve 13. století věřili na upíry. V 21. století zase věříme na ufouny, na věštění z karet nebo na to, že naše prosby vyslyší pán Bůh, Aláh. Kdoví, co si pomyslí archeologové za několik století, až vykoupou náš hrob nebo urnový háj? Že nás spálili, abychom nemohli v noci strašit? A to nemluvím o masových hrobech po kdejaké zbrklé válce.

Na parapet mi seshora padá ledacos. Ale bývají to jen šlupky, celý česnek ani náhodou. Musím ho koupit a to ho pak, přízemní materialista, vrazím radši do polívky.

ivzez

Neverim

Pepa25

Neverim

Doplňuji:
Nevypadá moc na to, že by někam po nocích chodil …

Lamalam

Neverim (ale pritom po ocku kouknu na svuj cesnek)

Emefej

Neverim (ale pritom po ocku kouknu na svuj cesnek)

Putin

Neverim