bolak

Jak moc velká pohroma by pro vás bylo, kdyby vám vyhořel disk u počítače – zrovna teď v tuhle chvíli?

Čili cokoliv tam zrovna těď máte, tak ste o to přišli?

A ztráty kterých dat byste nejvíce litovali?

Nejlepší odpověď
briketka10

Nic moc by se nestalo, všechno důležité mám zálohované

mám nově koupenej disk a opravenej noťas
a zálohu pěkně skovanou na místě, abych věděla, kde ji mám :D
Doplňuji:
kapko, kapko koukej si udělat zálohu než o něco přijdeš..
mě u noťasu zčernal monitor a bylo po parádě :(
oprava mě stála dva tisíce :( novej disk + opraváři pětikilo..

Další odpovědi
hanulka11

Nic moc by se nestalo, všechno důležité mám zálohované

Alesh

Nic moc by se nestalo, všechno důležité mám zálohované

Nedávno jsem zálohoval, zas to nepotřebuji dělat tak často, páč zas takové poklady neschraňuji. Určitě bych nerad přišel o fotky a video sbírku. Přeci jen komplet Simpsonovi jen tak někdo nemá… 😉

kapka

Tragedie

Momentálně by se nestalo nic, protože o to fakt moc důležitý jsem přišla nedávno, jak jsem tady řešila kleknuvší notebook. No ale psali jste mi, že to snad ještě zachráním, tak doufám, že jo. Měla jsem tam složku s různými pracemi do školy, které budu ještě potřebovat. Takže celkem dost velká komplikace. Ptáte se, proč jsem to neměla zálohované? Něco mám na dokumentech google, ale ne všechno. Měla jsem to všechno na flashce, ale holka mi volala, že ji nutně na něco potřebuje a musí z toho dát všechno pryč, protože by se jí tam ty její ptákoviny jinak nevešly. Tak jsem jí řekla, ať to teda dá do nb a pak se to dá zase zpátky na tu flashku, až ji nebude potřebovat. Špatné rozhodnutí. Mohla jsem vědět, že to dá zrovna na ten ze dvou nb, který se druhý den podělá? To je prostě pech. Jestli tu složku nezachráním, bude to tragedie. Nejspíš ne na sebevraždu, ale trochu zle od žaludku mi, když na to myslím, je. Tak na to radši moc nemyslím.

honza19hk

Nic moc by se nestalo, všechno důležité mám zálohované

Doplňuji:
soubory jsou mi ukradené,mám to na DVD nebo na dalším vyndaném disku.Spíš by mě štvalo to že bych musel kupovat další.A 5Terový není zrovna nejlevnější.

manon

Jíná odpověď (pro ty jež nepotřebují nápovědu)

Doplňuji:
Vztek bych měla, to si piš :) A hafo práce by mi to přidělalo. A některé věci by byly nenávratně ztraceny – a jak už to tak bývá, pak bych je šíleně potřebovala :)

anonym

Jíná odpověď (pro ty jež nepotřebují nápovědu)

Doplňuji:
Nemám počítač a ani disk, tak nic takového neřeším.

RedC22

Jíná odpověď (pro ty jež nepotřebují nápovědu)

No, em, to je trochu složitější. Záleží který disk. Důležitý data mám nám na dvou discích, které jsou zapojeny v RAID 1 (zrcadlení). Takže kdyby kleknul jeden, tak se zas tak moc nestalo.

Mám ovšem momentálně v počítači ještě dva disky s filmama a seriálama a ty jištěný nemám. To by byla ztráta.

Poklička

Nic moc by se nestalo, všechno důležité mám zálohované

Deli

Tragedie

Moc toho nezálohuji a dostat zpátky to nejdůležitější minimum, to by znamenalo týdny práce. Asi si to budu muset zazálohovat…

anonym

Byla by to úleva. Nic, dokonce ani ccleaner, nevyčistí disk tak dokonale jako zkrat.

Doplňuji:
jinak mám zálohy na externím disku