Nendak

Jak moc Vám záleží na vzhledu?

Upřímně..

Nejlepší odpověď
marci1

Jak člověk vypadá, by mu asi nemělo být tak úplně jedno. Samozřejmě také asi nechci vypadat nějak zanedbaně. Chce to asi nejen vzhled, ale i to,jak člověk vystupuje, jestli je lidem sympatický a pro mě hlavně jestli má smysl pro humor. 🙂

Další odpovědi
hanny 2

Na vzhledu mi záleží hodně,jsem odjakživa takovej „estét“,mám to po mé máti,zkrátka se snažím.A k mojí práci kosmetičky to prostě i patří vypadat co nejlíp,ale jak mi léta přibývají,tak mně to bohužel čím dál víc trvá „dát se do gala“.
Doplňuji:
ad mokrygorky – s tím s tebou nesouhlasím,že s věkem na vzhledu záleží méně a méně,spíš naopak! Pokud si myslíš,že když má někdo někoho „jistého“ a nemusí se už snažit,tak s největší pravděpodobností si ten druhý najde někoho jiného.

briketka10

Já si nelakuju nehty, nemaluju se
vlasům nevěnuju mimořádnou péči
mám je vlnitý a oblíkaná chodím tak
ležérně nosím i věci kupovaný v sekáči
tam jsou někdy kolikrát krásný kousky,
žeby se za ně člověk nemusel stydět 😁

gecco

Minimálně…
Neřeším design, řeším funkci…
😉

zzzlatokopka

Ná mém vzhledu hodně, na vzhledu ostatních vůbec:-D

arygnoc

čisté šaty (+obuv!), čistý človek (i zuby a nechty) – toť vše.

myslím, že ani chirurgia by v mojom prípade nedokázala zázraky, takže neriešim.

;-Q

Děda Louda

Na vzhledu čeho, prosím?

led

Odpoviem historkou:
Lovec žil dlhé mesiace sám. Ale každé ráno vykonával Obrad holenia. Ano, tvár mal hladkú ako detský… Prečo tak robil? Veď ho nikto, okrem divej zvere, nevidel… Odpovedal: Ak by sa prestal holiť, prestal dodržiavať hygienu, pomaly by sa strácal a prestával byť človekom.
Nie, každému človeku zaleží na vzhľade, ešte aj ten žobrák si oblečie roztrhané háby, by zakryl nahotu.

anonym

Jsem metalista. Pravidelně si miji vlasy, peru trička, miji si obličej( od corpse paitingu :D ) a čistim zuby. Snažím se sladit si oblečení (Nemůžu si vzít tričko Freedom Call a k tomu gotické kalhoty)

anonym

Tak jako normálního člověka,který se pohybuje mezi lidmi,co je to za otázky?

mokrygorky

Ať si každej říká co chce, ale hodně. A každému. Ty kecy o osobnosti si nechte.
Doplňuji:
Jako samozřejmě, na vzhledu s věkem záleží méně a méně, ale prostě nechceme hnusáky nebo málo atraktivní lidi.
NEPÍŠU ŽE SE VZTAH ZAKLÁDÁ NA VZHLEDU. To pouze ty první okamžiky, zamilovanost(che­mie). Bez spojení ,,duší" to potom nikam nevede.

anonym

Celkem dost

ReHu

Přiměřeně 🙂 🙂 🙂