petula001

Jak moc vám připadá web „www.za1korunu.cz“ důvěryhodný?

Nevím, jestli tomu věřit nebo ne. Zaráží mě třeba, že mají sídlo na Kypru, takže by je v případě podvodu u nás nikdo stíhat nemohl, navíc, kdo by se soudil za 300 Kč. Nevím, má s tím někdo nějaké zkušenosti?

Odpovědi
Bedy

Ne, servery tohodle typu jsou vždy podezřelé, osobně bych se tam neregistroval, natož přihazoval. Vím, že měli párkrát reklamu v televizi (nebo sponzor pořadu?), ale i tak.

♥♥♥

Hodně divný E-shop, podle mě ti věc co si tam koupíš, nebo tam přihodíš nepřijde. Určitě nedoporučuji registrovat!

kwanti

napíšu to co jsem psala už na ověřsito, doufám že jsem to posala dost jasně:

tento server, stejně jako ostatní na tomto principu, je jeden velký podvod. Funguje to tak, že při registraci si musíte koupit „bidy“, tedy PLACENÉ PŘÍHOZY". 1 bid za korunu. Jedno přihozejí jsou obvykle 3 bidy, ale i víc, a přihození zvýší hodnotu draženého předmětu o 10 halířů . V aukci si nastavíte automatický přihazovač, který přihazuje nastavený počet bidů za vás a pere se s dalšími nastavenými automaty (nevěřím že normálních uživatelů), dokud budˇnemáte nastaveno víc bidů než jiný, nebo toho nenecháte. Pokud aukci nevyhrajete, nic proházené peníze nedostanete zpět. Příklad: na parfém, který se ve výsledku prodá za 150 Kč, musíte přihodit minimálně 1500 po třech bidech ,taže vyhodíte 4500 Kč do vzduchu. K tomu přidejte dopravu, kterou „zajišťuje“ také server. Je neskutečně předražená a dodání trvá 3 týdny!! No, po pravdě jsem neslyšela o někom, kdo by vydraženou věc fakt dostal. I když ďiskusní fórum a blog jsou plné „supr komentářů a nejlepších dražbách za fakt málo korunek, že tomu snad ani nemůže nikdo věřit“. Nemáte šanci se ani bránit. Firma sídlí na Kypru, překládá podmínky překladačem na googlu (jsou tam fakt perly, třeba „buď mazaný jako liška rezavá“), a zaměstnává lidi aby psali „zajímavé zprávy informující o vašich zkušenostech spojených s tím, že jste Užívatel portálu za1korunu.cz“ a uměle zvyšovali ceny a hlavně počty příhozů (více v sekci partnerský program). Lidi fakt neblbněte a kupujte radši na ebayi.