briketka10

Jak moc vadí kočkám sojové mléko, které neobsahuje laktózu a je bezlepkové?

Přečetla jsem si jeden článek v Modrém kocouřovi na Diskusním fóru
v něm se píše, že ani, tak moc nevadí, ale přesto, bych potřebovala
radu od Vás, kdo máte kočičku, víte nemám možnost svého kocourka
moc kontrolovat, jak chodí na záchod, jestli po něm nemá průjem to mají
po kravském:
http://www.mo­drykocour.cz/fo­rum/viewtopic­.php?t=2566&sid=9814476a­272d465a757c93e7a8369e4e

http://www.bez­lepkovaprodej­na.cz/fotky11028/fo­tom/gen__vyr_416za­jic-sojovy-sacek.jpg

Děkuji Vám Všem za odpovědi

Nejlepší odpověď
Šidlo

náš jedol sójový puding s ovocím na kelímku (teda cca 1 ČL) občas
nič mu nebolo
pokiaľ viem ,diétne krmivo sa vyrába zo sóje, lebo sa najviac podobá mäsu

pucipuci .....vy vôbec viete, čo je to sója? sója je malá fazula, nie plast z továrne....­.preboha, to čo učia v českých školách na biológií?!
ostatní: to si fakt myslíte, že všetka sója na svete je gmo? či prečo je škodlivá, lebo ju jedia japonci a žijú najdlhšie? idete sa pototo z tradičnej čínskej medicíny.....ale sója je zlá.....logika neopúšťaj ma.....

Další odpovědi
mosoj

Nejlepší mléko pro kočky je voda.

pucipuci

Tak jestli mají po kravském mléku průjem, tak jim mléko nedávejte vůbec.To sojové neuškodí, ale ani neprospěje, je to všechno takové umělé, plné chemie. Já mám kočeny tři a pouze jedna ráda mléko. Tak ho dostává jen jako ňamku tak co druhý den 2 pol. lžíce. Když jim chci jo přilepšit,dostanou lžičku kysané smetany nebo bílého jogurtu, tvaroh mi nechtěji.

HZK

Jak říká mosoj…To že kočky pijí primárně mléko, je mýtus z pohádek.

lota

A proč jim sojové mléko cpát? Ale abych odpověděla – asi jak které, chce to vyzkoušet, ale u své bych průjem neriskovala.

briketka10

Ad pucipuci : kravské mléko nepije jen občas to sojové s masem :)

briketka10

Ad lota : průjem měly ty dvě co pily kravské mléko.

briketka10

Kravské mu nedávám nikdy, jen to sojové trochu ohřáté.
Zakysanou smetanu nic jiného z mléka ani jogurt jíst nechce.

briketka10

Jedna podobná otázka tu už byla Je to již dávno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mleko-a-kocky