jirka F

Jak moc strašidelný je film „Ghoul“?

Nejlepší odpověď
iceT

Nic moc, podle traileru jsem očekávala víc, ale moc se mi to nelíbilo.

Raibek, u Ghoula se nebylo ž čoho posrat,takový Insidous 3 nebo Sinister nebo Šílenství Debory Logan nebo Annabelle nebo asi tisíc podobných filmů bylo zajímavějších než nějaký Ghoul…

Další odpovědi
Rocker

Záleží na tom,jak moc a čeho se bojíš.Ale film je to dobrej.

jáára

NUDA.
Plivu na váš hrob 1,2, byl mnohem lepší.

Občas tady někdo doporučí dobrej filmek…

JájsemRaibek

No já ho neviděl, ale zde je komentář toho, který jej viděl:
http://www.bez­politickekorek­tnosti.cz/wp-content/upload­s/2014/11/Schwar­zenberg-Kurva-j%C3%A1-se-zase-posral.png