Rakira

Dámy, jak moc se líčíte? Preferujete výrazné, nebo přirozené líčení??

Cekam a jsem zvedava :))

pani muzou napsat, jake liceni se jim na zenach libi nejvice :))

Odpovědi
Mravenec

Nechci být diskriminován, a proto odpovím i na otázku, kterou jste nevznesla.

Jako muži se mi nelíbí velice výrazně nalíčené dámy, vypadají jako na maškarním. Proto doporučuji jen skutečně lehce, něžně, s půvabem.

Luxx

nelíčím se vůbec, líčení (to přehnané obzvlášť) se mi moc nelíbí a zabírá zbytečně čas jej na sebe dostat
a mj. ani vlasy si nebarvím… podle mně jsou to zbytečně vyhozené peníze, tak jako za malovátka
(je mi 25 let)

Lgee

Nejvice se mi líbí Přirozené, líbí se mi i bez make-upu celkove pokud má ta holka hezké rysy v obličeji, občas třeba tvářenka ale spíš výjimečně neuškodí 🙂

Lamalam

Podle příležitosti. Od žádného (doma, v lese), přes decentní (do práce) až po výrazné (do společnosti).