ahold

Jak moc se dá věřit?

Našla jsem na netu skoro zázračný přípravek.Myslíte si, že je to věrohodné? Případně máte zkušenost?
http://www.hus­tevlasy.cz/?gclid=C­M32vvGZ58MCFWIT­wwodNEsARA
Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Mě to připadá jako zázračný přípravek na všechno.
Když nepomůže na vlasy, vycídí nádobí. Když nevycídí – tak slepí podrážku.
Když neslepí – tak namaže vrzající panty 🙂

Nejlepší odpověď
Agneta

Dávají jasně najevo, že jsou neseriózní tím, že neukazují cenu (na to pár lehkověrných chytí) :DDD

Další odpovědi
marci1

Opticky vypadají možná vlasy hustější, ale z doslechu : Barví polštáře, hřebeny, vlasy jsou suché a matné. Cena je hodně vysoká. Možná by stačilo na vlasy použít tužidlo. 🙂

Drap

Je to jen reklama. Osobní zkušenost nemám, ale tak jak je uváděno, tak to tedy určitě nefunguje.

gecco

Tomuhle bych klidně věřil – jde o nějaký probarvený lak, který zvětší tloušťku vlasu – a tím navodí dojem, že jsou hustější (jinými slovy – tloušťka laku do jisté míry ´zaplní´ mezery mezi řídkými vlasy). Kneckonců – běžný lak na vlůasy ti udělá, v podstatě, totéž…
Pochopitelné, jasné – nic zázračného…
___
Fascinující je jen cena (a ty ´kecy´ okolo)…
😉

ivzez

Neexistuje žádný přípravek,
který by ovlivnil růst nebo hustotu vlasů.