Elixír

Jak moc ovlivňují nervové synapse kvalitu života a dají se nějakým způsobem aktivovat?

Cítím, že můj život není kvalitní a postrádám schopnost racionálního života. Taky mi schází seberealizace. Toužím byt jiným člověkem ale narážím na neschopnost předvídat a vžít se do dané situace.

Nejlepší odpověď
briketka10

http://cs.wiki­books.org/wiki/Ner­vov%C3%A9_bu%C5%88ky

zde je popsáno, jak působí synapse v mozku a také
záleží na tom, jak je člověk zdravý a na tom, jestli má
dostatek vitamínů..
mozek můžete povzbuzovat různými způsoby :)
http://homeopa­tie.sweb.cz/clan­ky/mozek-zdokonalovani.htm
Doplňuji:
spousta lidí se také necítí nejlépe
a snaží se já jsem též nemocná,
ale moc si nestěžuju stačí mi ke
štěstí můj kocourek, hudba a např.
hezký film..
celé dny jsem sama doma jen mě
navštěvuje sestra na kávu a jen občas
zajedu do města s jednou kámoškou
co jsem se skamarádila přes net taky
na vínko, nebo na koncert a jednou z
práce a pak ještě ze 2 základky s těma
se scházíme docela pravidelně a je to
fajn :)

Další odpovědi
mosoj

Řekl bych snůška blábolů. Koukej se seberealizovat. To je jenom o tobě.

marci1

„Pokud se člověk učí čemukoliv novému, vytváří se nové synapse. Učení lze také charakterizovat jako změnu zapojení neuronů. "Synapse – neboli spojení v mozku – jsou tím hustší, čím více se používají. Jinými slovy: užíváme-li nervový systém, nutíme jej růst,“ uvádí se v knize Příručka pro uživatele mozku, kterou v roce 1998 vydalo nakladatelství Portál. Duševní vlastnosti tedy neurčuje počet neuronů, ale způsob jejich propojení. "
Trénink – podrobněji ve zdroji :

http://homeopa­tie.sweb.cz/clan­ky/mozek-zdokonalovani.htm