anony.M

Jak moc ovlivní živočišné uhlí antikoncepci …?

Vím,že živočišné uhlí do sebe vstřebá právě i léky,jenže jsem si to včera neuvědomila,vzala jsem si antikoncepční tabletku a asi hodinu na to půlku tablety živočišného uhlí…A teď nevím,jestli se to za těhlech podmínek vážně počítá jako vynechaná tableta..Ale přeci jen,byla by to jen jedna vynechaná z celého platíčka,HA má nějakou „setrvačnost“…Byl to 6.tý prášek z platíčka.Tak nějak nevím ..Máte někdo zkušenost..?díky.

Odpovědi
Salvaje

Já bych řekla, že to nijak výrazně neovlivní. Kdybyste měla průjem nebo zvracela, tak to ovlivňuje. Ale zase jak píšete – je to jen jedna tabletka… Já bych si s tím hlavu nedělala…