Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Jak moc ničí barvení vlasy?

Padají po barvení vlasy? Ničí i melír tolik vlasy, jako barva?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

To záleží na několika faktorech. Především na původní stav vlasů – někomu se vlasy ničí, jen když se někdo na ně špatně podívá, také na to má vliv, jestli si je také často fénuješ, žehlíš, kulmuješ; jakou požíváš kosmetiku, jestli používáš přes léto na přípravky s UV filtrem a taky jak kvalitní barvu použiješ atd. Kvalitu vlasů také ovlivňuje strava – vitamíny, minerály aj. Vliv má také to, o kolik stupňů si barvu vlasů změníš – čím větší změna – tím agresivnější barva, příp. odbarvovač.
Jestli si chceš udělat jednorázovou změnu na prázdniny, tak to žádné drama nebude, ale co popak potom s odrosty…
Melíry se prakticky dělají stejným způsobem jako klasické barvení, akorát se nenanáší na všechny vlasy, ale jen na pár pramenů, takže dopad nebude takový.
Doplňuji:
Ono se barvení na kvalitu vlasů neprojeví hned, ale projeví se to třeba až po roce průběžného barvení. Také záleží, jestli máš vlasy jemné nebo silnější. U barvených vlasů je potřeba vlasům dodávat hydrataci – dpst pít vodu a dělat si hydratační masky a zábaly. Samba má pravdu, že po obarvení se vlasy hezky lesknou, ale např. taky byl nedávno dotaz, jak je možné, že po obarvení se dotyčné lesk z vlasů po dvou dnech ztrácí.

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Barvy jsou vyvinuté natolik dobře, že vlasy neničí, naopak, dodávají vlasům krásný lesk, melírování taky ne, pokud dodržíš vše, co je napsáno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

No, dost… Barvení dost ničí vlasy… Teda jde hlavně o to, jaké barvy používáš. Nejlepší je barvení přírodními barvami. Právě bych nějaké takové ráda zkusila. Zkušenosti?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Mrkni se na nabídku barev khandi. Ty jsou super, mám s nimi výbornou zkušenost. Jsou to právě přírodní barvy, ale jsou syté, krycí a musím teda říct, že na vlasy chytají skvěle.

Avatar uživatele
Betulka

Mš by také zajímalo jestli se ta přírodní barva rychle nevymyje? Jak často si musíš barvit vlasy? A používáš i tu předpigmentaci nebo to chytne i bez toho?

Avatar uživatele
Kajolka

Děkuji, už jsem se na ně dívala. Vypadají super. le měla bych dotaz na to, jak chytají a jak drží? Nevymývají se?

Avatar uživatele
Vikki.vivi

To by mě zajímalo taky. Já mám teda tmavší odstín vlasů a ráda bych světlejší. Tak by mě zajímalo, jak ty jejich světlé odstíny na přírodní tmavší chytají :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Dívej, já ty khadi barvy kupuju a používám. Ony jsou opravdu hodně kvalitní, takže tohohle bych se opravdu nebála :)

Avatar uživatele
TominkaFuky

Já jse měnila barvu vlasů a barvila se tak od dva odstíny. Právě z tmavé na světlou a khadi barvy chytly skvěle. Takže tohoto bych se teda vůbec nebála :)

Avatar uživatele
Derrynka

Joooo? Já mám vlasy hnědé. I když teda světlejší než tmavší… Ale ráda bych je zesvětlila. Barvy khadi mě zaujaly, protože jsou přírodní. Ale mám strach, aby mi to chytlo :(

Avatar uživatele
Cizecek.M

Podívej se, khadi barvy jsou velmi kvalitní. Ony jsou prostě jen přírodní, a to je jejich veliké plus. Můžeš je používat dlouhodobě a neničí ti tvoje vlasy!

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jsou senzační. Vlasy jsou díky této barvě krásně leské, silné a vypadají skvěle, protože ty barvy chystají senzačně.

Avatar uživatele
SuzanKa

Tento shop je super. Taky tam nakupuju a moc ráda. Mají hooodně širokou nabídku a personál super. Se vším poradí.

před 1031 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jojo, proto jsem se rozhodla koupit clip in vlasy tam. Napřed jsem na clip in vlasy.eu psala mail a oni mi se vším poradili, takže volba byla jasná.

před 1002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lurenka

Hele a jak jsi trefila odstín? Z toho bych asi měla strach :-O

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
GabulkaA

No, jako dost… Já už vlasy nebarvím. Když chce změnu, tak mám doma clip in barevné prožky z https://www.clip-in-vlasy.eu/ a to mi vyhovuje maximálně :)

před 1063 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lurenka

Joooo, no to je super nápad :) To máš hned jinej účes podle nálady, že? Hele, oni tam na tom https://www.clip-in-vlasy.eu mají i culíky. Jak je to s ním? Máš zkušenost? Jak vypadá v účesu?

Nový příspěvek