Marme

Jak moc myslíte, že je ve vztahu mladých lidí důležitý hudební vkus?

Jestli je třeba nemožné, že by se dali dohromady třeba rocker a technařka a podobné kombinace.
Doplňuji:
Dobře, ale hudba je v téhle době celkem hodně důležitá věc celkově. I v konverzaci třeba. Když si nerozumí v hudbě, tak v jakém jiném větším oboru můžou?

Nejlepší odpověď
ten který je

Záleží jak jsou k sobě tolerantní,jinak by to neměl být problém.Na druhou stranu je těžký si představit třeba technařku jak si jde zatancvat na Vlachovku kde by zpíval Pepa Zíma dechovku.:-D

Další odpovědi
iceT

Dohromady se muzou dat zastanci jakehokoli hudebniho smeru,ale meli by si vyjasnit,nakolik jsou schopni vkus toho druheho respektovat.

Terryle

Vadit to nemusí, pokud si jinak rozuměj. Oni jak ti technaři, tak metalisti bývaj dost často dost vyhranění lidi s názorem, kteří snáz vyjdou s jiným člověkem, co má jasnej názor, než s někým, kdo jde s davem a poslouchá co, co zrovna letí a co hraje Evropa2. Požadujou po okolí kus tolerance a myslím, že ji zase naopak uměj dávat. Na hudební akce může chodit každej sám a se svou partou. Jen se musej domluvit doma, co budou poslouchat a kdy :)
Naopak možná myslím, že to může být zajímavý – pokud je ta muzika aspoň trošku „otevřená“ a dá se v ní hledat všecko možné, může být zajímavý, když technařka pustí svou oblíbenou věc folkaři a pokusí se mu vysvětlit, co se jí kde líbí, co kde cítí a tak. A naopak. Já třeba nikdy nemusela a nemusím hiphop, ale když mi dobrá kamarádka občas pečlivě vybere jednu věc, co mi pustí, a řekne mi o tom, proč se jí to líbí, tak to beru jako zajímavej způsob, jak ji poznat. Nemusí se mi to líbit, ale můžu o tom přemejšlet.
Ale ta uváděná dechovka nebo nějakej Eva a Vašek se asi s výraznějšíma směrama snese těžko, to je fakt :) Ti by to asi museli mít striktně oddělený a doma neposlouchat nic nebo mít každej vlastní sluchátka.

vecernice

Já myslím,že společný vkus v hudbě je v dnešní době hodně důležitý především u mládeže.Snad bych řekla,že i jedna z nejdůležitějších věcí.K tomu patří i to oblečení apod.Ti malinko starší,nebo li se stoupajícím věkem se to toleruje víc.

ten který je

No tak dobře,mohou si rozumět ve ,,větším oboru''ale to už bychom se dostali někam úplně jinam…:-)