Avatar uživatele
Marme

Jak moc myslíte, že je ve vztahu mladých lidí důležitý hudební vkus?

Jestli je třeba nemožné, že by se dali dohromady třeba rocker a technařka a podobné kombinace.
Doplňuji:
Dobře, ale hudba je v téhle době celkem hodně důležitá věc celkově. I v konverzaci třeba. Když si nerozumí v hudbě, tak v jakém jiném větším oboru můžou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Marme

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, iceT, Terryle před 4874 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Záleží jak jsou k sobě tolerantní,jinak by to neměl být problém.Na druhou stranu je těžký si představit třeba technařku jak si jde zatancvat na Vlachovku kde by zpíval Pepa Zíma dechovku.:-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Dohromady se muzou dat zastanci jakehokoli hudebniho smeru,ale meli by si vyjasnit,nakolik jsou schopni vkus toho druheho respektovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Vadit to nemusí, pokud si jinak rozuměj. Oni jak ti technaři, tak metalisti bývaj dost často dost vyhranění lidi s názorem, kteří snáz vyjdou s jiným člověkem, co má jasnej názor, než s někým, kdo jde s davem a poslouchá co, co zrovna letí a co hraje Evropa2. Požadujou po okolí kus tolerance a myslím, že ji zase naopak uměj dávat. Na hudební akce může chodit každej sám a se svou partou. Jen se musej domluvit doma, co budou poslouchat a kdy :)
Naopak možná myslím, že to může být zajímavý – pokud je ta muzika aspoň trošku „otevřená“ a dá se v ní hledat všecko možné, může být zajímavý, když technařka pustí svou oblíbenou věc folkaři a pokusí se mu vysvětlit, co se jí kde líbí, co kde cítí a tak. A naopak. Já třeba nikdy nemusela a nemusím hiphop, ale když mi dobrá kamarádka občas pečlivě vybere jednu věc, co mi pustí, a řekne mi o tom, proč se jí to líbí, tak to beru jako zajímavej způsob, jak ji poznat. Nemusí se mi to líbit, ale můžu o tom přemejšlet.
Ale ta uváděná dechovka nebo nějakej Eva a Vašek se asi s výraznějšíma směrama snese těžko, to je fakt :) Ti by to asi museli mít striktně oddělený a doma neposlouchat nic nebo mít každej vlastní sluchátka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já myslím,že společný vkus v hudbě je v dnešní době hodně důležitý především u mládeže.Snad bych řekla,že i jedna z nejdůležitějších věcí.K tomu patří i to oblečení apod.Ti malinko starší,nebo li se stoupajícím věkem se to toleruje víc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

No tak dobře,mohou si rozumět ve ,,větším oboru''ale to už bychom se dostali někam úplně jinam…:-)

před 4874 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek