Avatar uživatele
Drap

Jak moc jste ohební ? Dokázali jste si zachovat dětskou ohebnost do dnešních dnů ?

Tato dáma to dovedla k dokonalosti
http://letecka­posta.cz/226822952
Doplňuji:
Mě se už ani nechce ohýbat, abych si zavázal boty.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, briketka10, anonym před 4346 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No-dovedu si ještě dát nohu za krk (tu o něco delší) a položím dlaně na zem při stoji spatném,jen mi to připadá v mém věku jaksi nedůstojné.Nijak to netrénuji,vždy jsem byla taková „gumová“,jen na to málokdy v mých kruzích přijde řeč a celkově je mi tato vrozená dovednost celkem tak nějak málo užitečná. Ale vážně-necvičím a občas už se nějaká ta bolístka např.záda-najde. …:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pizlicka

na leteckou postu se nedostanu,ale v detstvi jsem byla hrozne nemotorna.sportovat jsem zacla v 18letech a ted mi doktor rekl,ze jsem oproti ostatnim lidem abnormalne ohebna.pr.zohybam se stylem,ze mam hlavu u zeme:-) vubec jsem se nad tim nepozastavila,az me na to upozornili ostatni a ted pri otazce si to uvedomuji.myslim,ze je to vse vytrenovane.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

je bezvadná..
já jako malá a starší jsem házela krikeťákem a běhala přespolní běh i 100 na čas byla jsem dost dobrá a sbírala medaile, chodila jsem na jazzgymnastiku, ale výmyk jsem nedokázala a lyžovat a bruslit neumím dodnes :DD
Doplňuji:
pro pusinku 50 tak mě napadlo něco co se nehodí napsat, ale :DD

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Bezvadné protažení celého těla,taky by se mi líbilo poškrábat se nohou na hlavě.Připomělo mi to video,které sem před nedávnem umístil uživatel mosoj,tam byly tři takové hadí ženy,a co ty dokázaly,to jeden fakt zíral s čelistí u země.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Dokázal a ještě jsem se zlepšil. Jakmile je nějaký problém který se nelíbí vrchnosti, tak se ohnu rychleji než za mlada před lískovkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Úžasný výkon. Ale tahle dáma bude muset cvičit celý život, jinak jí ta hypermobilita odpoví postupně bolestmi celého těla, no čeho je moc toho je příliš
Doplňuji:
To Drap: Střední věk se projevuje i tak, že při shýbnutí a zavazování tkaniček nás napadne: „Co bych tak ještě mohl udělat, když už jsem tady dole?“ 😁

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek