lerak14

Jak moc jste agresivní když vás někdo předběhne -obchod atd.?

sedíte na úřadě 2hod.-příjde někdo otevřou se dveře-jé ahoj pepo pojď dál!

Nejlepší odpověď
BEAES

Stává se to časo, ale pokud jim příjde známý či rodina, nenaděláte s tím nic. Zabouchnou dveře a je to. Mě to spíše točí u doktora, člověk je objednaný na čas, sedí čeká a pak někdo příjde a jde rovnou ke dveřím a všechny předběhne.

Další odpovědi
hanulka11

slušně mu řeknu- já tu čekám taky a byla jsem tu dřív

anonym

Své právem zasloužené místo ve frontě si zajistíte, když vyjmete dítě z košíku nepřítele/vetřelce, omezíte smykové tření jeho Pampers zlevněnou Ramou Light a zahrajete si s patřičným citem curling středem mezi regály k linii diskrétní zóny u uzenin.

nestává se to často, tohle fakt neřeším 🙂

led

Na to som si už zvykla.
Agresívna som len v prípade, ak niekto ukradne bankomat aj s mojou zastrčenou bankokartou.