miape

jak moc jsou přesné tyto stránky na určování výkonu komponent ve hrách

jedná se o stránku game-debate , kde si můžete vyhledat, zda vaše např. grafická karta rozjede hry a ukáže vám na jaké rozlišení a nastavení je schopna grafka rozjet danou hru. jsou výsledky přibližně pravdivé a srovnávání jednotlivých komponent a vyhodnocování jich je taky přibližne pravdé? ( např amr r7 265 compare 20%(better) than amd r7 260× přičemž obě rozjedou na max ve full hd třeba Battlefield 3 )

Odpovědi
rechtas

přesnější je tato stránka

http://www.sys­temrequiremen­tslab.com/cyri

arygnoc

pokiaľ hry legálne kupujete, na obale sú napísané požiadavky na grafiku.

pokiaľ hry kradnete, nuž, treba iba skúšať alebo chodiť po fórach a spoliehať sa na i/relevantné informácie.

som za tú prvú verziu, istota je istota.