Jak moc jsou kvalitní čaje Jemča? Co se do sáčků dává za seno?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jemča má dobré čaje a cenově přijatelné

http://www.jem­ca.cz/svet-caje

Další odpovědi
hanny 2

U nás se o bůhvíjaké kvalitě nedá mluvit o ničem.Ale tyto čaje mám docela ráda také proto,že jsou cenově přijatelné.

mosoj

Tak proč to piješ ?

fablen

pokud Vám nechutnají, pak zkuste jiné – třeba čaje z Moravy – viz odkaz. Mají i eshop.

Zdroj: www.sonnentorn.cz

Rocker

Zkus tohle:www.babicka.eu.Jsou výborný,Jemča je taky dobrý čaj.

johana 56

Čaje vařím pouze sypané,hlavně bylinkové,jsou chutnější.