Aquamen

Jak moc je dobrá značka Trust?

Chtěl bych si koupit reproduktory. Jak jste s ní spokojeni vy?
https://www.al­za.cz/trust-remo-2-0-speaker-set-d329010.htm

Odpovědi
tforro

Být vámi, neptám se na značku (je to prostě cenově dostupná čína), ale na konkrétní model. A hodnocení modelu je na alze k dispozici.
Uživatelé, kteří toto repro zakoupili si stěžují na šum, oslňující diodu a lesklý povrch, který se ohmatá.

anonym

s tímhle bych byl spokojený asi jako beznohý s bruslama. jestli to chceš na poslech hudby, tak něco v setu 2.1 kanál. SW + stereo o nějakém výkonu a ne 8W v plastu