Zlatý

Jak moc je čeho třeba ,aby se lidé sjednotili ?

Podle videa to toho neni třeba až tak moc
http://www.youtube.com/…

Myslíte že by se to mohlo takhle lehce podařit i u nás ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jsem z toho až dojatá.Řecký fesťák v Kanadě-jo,tam jsou lidé spontánnější než u nás.Tady by to asi nevyšlo.Je až s podivem,že údajně tenhle taneček neexistoval před natáčením filmu Řek Zorba....:D

Další odpovědi:

Zlatý

Drape mám v očích slzy..

Bronzový

Hudba,tanec-ano
politika-ne

Zlatý

Takto lehce by se to povedlo na nějakém festivalu a nebo na pěší zóně, kde lidi nepospíchají do práce, za nákupy apod. To není problém, jen najít tým který vyhecuje několik prvních lidí. A ke skupině se potom přidají další.
Zkus to - není tak zas tak obtížné a je to i sranda.
A pokud je to z Řecka - tam se do nedávna tancovalo víc než pracovalo (tedy určité skupiny lidí).

Bronzový

Upřímně řečeno Řekům , zrovna v Kanadě, se to tancuje. Myslím, že cikáni od nás tam jsou také. U nás cikáni tancují na každém rohu , před každou restaurací, na bulváru i v obchodním centru. Jestli se chcete přidat, není to problém. Tento druh sjednocování mě ovšem u nás vadí. Pod Eiffelovkou, ať si tančí hispánský černoch třeba se skandinávským rómem. Ale prosím vás u nás už ne !!! Nemusíme mít přeci všechno.

Zlatý

Řecký festival v Kanadě? Něco jako Khamoro u nás. Tam máš jistotu "sjednocení" vždy. Já jsem radši, když se to tady moc nepřiživuje. Nesnáším ani letkiss na jinak pěkné zábavě a "bordelu" v ulicích je dost tak jako tak. Přijeď na Sever Drape, brzo tě podobné choutky přejdou! :-))))
http://www.youtube.com/…

Zlatý

Paráda,ale dovedeš si takhle představit naše politiky? Ti by byli ochotní takhle se pohybovat jenom v případě,že by na zemi místo střepů bylo co sebrat.Třeba peníze. :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.