Avatar uživatele
Drap

Jak moc je čeho třeba ,aby se lidé sjednotili ?

Podle videa to toho neni třeba až tak moc
http://www.you­tube.com/embed/Uh­DgpXWkFHE

Myslíte že by se to mohlo takhle lehce podařit i u nás ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, tom004, briketka10, Kohut57 před 4337 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem z toho až dojatá.Řecký fesťák v Kanadě-jo,tam jsou lidé spontánnější než u nás.Tady by to asi nevyšlo.Je až s podivem,že údajně tenhle taneček neexistoval před natáčením filmu Řek Zorba…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Drape mám v očích slzy..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vlk samotař

Hudba,tanec-ano
politika-ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Takto lehce by se to povedlo na nějakém festivalu a nebo na pěší zóně, kde lidi nepospíchají do práce, za nákupy apod. To není problém, jen najít tým který vyhecuje několik prvních lidí. A ke skupině se potom přidají další.
Zkus to – není tak zas tak obtížné a je to i sranda.
A pokud je to z Řecka – tam se do nedávna tancovalo víc než pracovalo (tedy určité skupiny lidí).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Upřímně řečeno Řekům , zrovna v Kanadě, se to tancuje. Myslím, že cikáni od nás tam jsou také. U nás cikáni tancují na každém rohu , před každou restaurací, na bulváru i v obchodním centru. Jestli se chcete přidat, není to problém. Tento druh sjednocování mě ovšem u nás vadí. Pod Eiffelovkou, ať si tančí hispánský černoch třeba se skandinávským rómem. Ale prosím vás u nás už ne !!! Nemusíme mít přeci všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Řecký festival v Kanadě? Něco jako Khamoro u nás. Tam máš jistotu „sjednocení“ vždy. Já jsem radši, když se to tady moc nepřiživuje. Nesnáším ani letkiss na jinak pěkné zábavě a „bordelu“ v ulicích je dost tak jako tak. Přijeď na Sever Drape, brzo tě podobné choutky přejdou! 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=AC­sMcACjO0M&fea­ture=youtube_gda­ta_player

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Paráda,ale dovedeš si takhle představit naše politiky? Ti by byli ochotní takhle se pohybovat jenom v případě,že by na zemi místo střepů bylo co sebrat.Třeba peníze. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek