Michal Kole

Jak moc je blbý nápad, kdyby posilovny museli mít např. u rotopedů dynama a DC/AC měniče odvádět

lidskou práci energetické soustavě ?

Nejlepší odpověď
Drap

Asi hodně blbý, protože cena by byla jistě pod vlivem nějaké loby stanovena vyšší než je běžný nákup, a to by okamžitě vedlo k tomu /podobně jak je to u soláru / že všechny rotopedy v republice by se točily ve dne v noci a dodávaly energii. Zkrátka česká hlavička je česká hlavička.
A zaoplatili by jsme to samozřejmě my všichni , i když do fitka nechodíme.

Další odpovědi
gepik

Myslím, že měnič by byl mnohem dražší než energie, kterou by rotoped za celou životnost vyrobil.