aramah

Jak moc by vám vadilo zrušení těchto stránek?

Já osobně bych to nerozdýchala a co vy?

Nejlepší odpověď
annas

Občas si říkám, že stránku vůbec neotevřu, že skončím, když se objeví nějaká nespravedlnost. Podívám se, nepřihlásím, přečtu si otázku, na níž bych mohla odpovědět a už se „vezu“. Odpovědi se staly pro mě jistým způsobem drogou a skončit se závislosti potřebuje opravdu silnou vůli.

Další odpovědi
anonym

Přežil bych to.

mosoj

Rád sem nakouknu. Ale v životě jsou opravdu důležitější věci !!

martina1

Taky jsem si tu rychle zvykla a některé beru jako"kamarády"ikdyž se neznáme.Některý den sem nezajdu,ale třeba dnes jsem ráda,že si mohu alespoň takto popovídat.

P3p!no

Poměrně dost, vždy tu najdu to co potřebuju. Nerad bych si znovu zvykal na nějakou jinou stránku.

Lucy13

Hodně by mě to vadilo, tyto stránky jsou prostě super. Nedokážu si představit kdyby nebyly. Když mám nějaký problém tak to sem napíšu a hned vím odpověd jento blok je prostě super 🙂

panenka

Vadilo by mě to aramah moc kdyby se tyhle stránky měly zrušit.Dozvěděla jsem se na tychto strankách hodně zajímavých věcí a velmi by mě to mrzelo kdyby se zrušili.

Lotty

Přiznám se, že mě by ani nenapadlo, o tomhle přemýšlet. Už jsem si totiž zvykla, že když něco nedokáži na internetu najít, jdu rovnou sem a hledám odpovědi tady. Docela dost by mě mrzelo, kdyby se tyto stránky rušily. Kde bych pak hledala odpovědi na své dotazy?

Jahoda

Mně by to vadilo dost. A moc by mne to mrzelo. Jsem na tyto stránky zvyklá a vždy když něco nevím, jdu sem. Zárověň jsem se zde dozvěděla mnoho užitečných věcí, za které jsem moc ráda.

Závěr: Zrušení těchto stránek by mi vadilo a ještě více by mne to mrzelo. ☹

anonym

Zcela upřímě ? 🙂 … snad by to byla škoda. Ale už moje babička na takové stesky říkávala, že škoda je jen dobrých lidí … jak moc by vám chyběl Seznam.cz, když už jsme u toho ? 😉

rynek878

odešel jsem už dvakrát,tak bych to snad přežil i po třetí,jak říká „mosoj“,v životě jsou důležitější věci,ale někdy je tady prima,jindy bych zase utekl,je to jak v životě samotném.

anonym

DOBRÝ DEN.ZRUŠIT TĚCHTO STRÁNEK BY BYLO OPRAVDU VELIKÁ ŠKODA.I KDYŽ VÁM NĚKTERÝM LEZU NA NERVY---VĚŘTE MI,NEMYSLÍM TO VE ZLÉM.JÁ SE TADY TAKÉ KOLIKRÁT DOZVÍM VĚCI,KTERÉ JSEM PŘED TÍM NEVĚDĚLA.MĚJTE SE VŠICHNI DOBŘE A BUĎTE DOBRÉ MYSLI----------ZDRAVÍ ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

Jojka

Jsem tu sice jak se říká „nováček“, ale mrzelo by mě, kdyby se stránky zrušily. Dozvěděla jsem se tu plno zajímavých věcí. Je tu fajn.....