jermeister

jak moc bolí vypalovaní bradavic

nejlépe z vlastní zkušenosti… dá se k něčemu přirovnat bolest vypalovaní bradavic? (např. bolí to jako kopnutí do židle)

Nejlepší odpověď
Lutagame

jestli myslíš ten přípravek na zneškodnění bradavic WARTNER tak to vůbec nebolí , ale jednou mi to bradavici odstranilo bez problémů ,ale druhou už ne tak sem šel k doktorovi na vyříznutí a vůbec to nebolelo jen ta počáteční injekce a potom to vyndavání stehů asi tak jako když se kopneš no , ale pak už sem s nimi problém neměl…

Další odpovědi
Lucijej

Záleží na jakém místě je. Ale nic strašného to není, možná jako když se spálíš, ale rychle to odezní, akorát je to nepříjemné na chodidle, kde došlapuješ.

anonym

Nevím jak bolí vypalování bradavic, ale mohu doporučit VLAŠTOVIČNÍK a bradavici potírat vytékající šťávou z utrhnuté rostliny.NEBOLÍ TO a za pár týdnů (2–3 týdny) je po bradavici (vlastní zkušenost).