Ivujik

Jak mít starší verzi u Messengeru?

Nejsem spokojená s poslední aktualizací a ta předtím mi vyhovovala o moc více, jak tedy vrátím tu starší?

Odpovědi
zelí

Nelze. Teda ne dost lehce a spolehlivě, aby to stálo za pokus.

HDMI

Buďto stáhnout tu starší verzi z internetu. 🙂 Ale musíš znát přesné číslo té verze které hledáš (Doporučuju ulož.to,tam jsem vždy našel co jsem potřeboval) A nebo jsem jednou stahoval starší verzi Facebooku přímo v ,,Google play", vím že ta možnost byla někde v záložkách přímo na stránce Facebook appky, ale už je to dost dlouho. Tak nevím jestli to ještě jde. 🙂