tamarca

Jak mít rovné vlasy?

Zdravím mám hodně jemné ale přitom zvlněné vlasy,toužím po krásných rovných.Uvažuju o brazilském keratinu, ale netuším, jestli je vhodný i na jemné vlasy.A jak dlouho vydrží vlasy narovnané?Byly jste na tom někdo?Uvítám veškeré postřehy děkuju

Odpovědi
Lucí :D

Ahoj, zkus si vlasy vyžehlit a pak zafixovat lakem na valsy. Stačí si ráno vymezit 15 minut a vlasy máš narovnané celý den. :)

bobasika

Mám ho na hlavě druhý měsíc a zatím pořád drží prý by to mělo vydržet cca 3 měsíce tak uvidíme.Hned po aplikaci jsem byla překvapená, že to tak zapůsobilo.Svoje vlasy mám hodně krepaté.Uvažuju že na něj pujdu znova-akorát musím zjistit, jak často to jde.Byla jsem na něm v Ostravě www.prodluzko.cz

sarinks258

No jedna možnost je opravdu to žehlení,ale když si je budeš žehlit často,vlasy ti zničí.Tak pomáhají třeba šampóny Nivea atd.Kdyžtak ti posílám odkaz 🙂
http://www.om­lazeni.cz/rov­ne-vlasy-bez-33-62743-0.html
Když to budeš dodržovat,rovné vlasy budeš mít dlouhou dobu 🙂