Retko

Jak mit na Facebooku vice nez 5000 kontaktu??

Moje kamaradka ma limit a rada by ho prekrocila, da se to vubec??

Nejlepší odpověď
anonym

Retko, ta otázka ve mně vzbuzuje další dotaz: K čemu je to dobré?
Není lepší mít pár kamarádů, se kterými si občas napíšu, ale jinak mít ty „reálné“ a scházet se s nimi a řešit svůj i jejich život bez pomoci počítače?
Pokud si představím, že budu udržovat jakýkoliv kontakt s 5 tisíci lidmi, padá z toho na mne hrůza. To je opravdu zbytečnost a nepřinese nikomu nic dobrého. Snad jen ten nesmyslný pocit, že mám nakontaktováno tolik osob…

Další odpovědi
quentos

co by ne, když bude neustále posílat další a další žádosti o přátelství. „Přátele“ vám to bude nabízet samo na pravém okraji stránky na základě společných známých. Problém ovšem nastává, když několik lidí tu žádost o přátelství nahlásí (třeba právě proto, že vás nezná) – pak se kámošce může stát, že na posílání dalších žádostí dostane na čas ban.
A souhlasím s Očkem. K čemu…?