krasimirov

Jak mi vyroste penis?

mam malej penis 5 cm jak mi vyroste

Nejlepší odpověď
quentos

záleží na tom, kolik Ti je… pokud ještě rosteš (fyzicky), tak vyroste sám. Šest už je práh normy, s kterou se dá žít ;{)= pokud ne, lze se poradit s lékařem o předepsání nějakých hormonů.

Další odpovědi
HerbiG

redtube.com :D:D:D

ten který je

Musíte jíst celer.Ráno,v po­ledne a večer.

Retko

Musis se nejdriv podivat na nahou holku. :)

panenka

nevim jak jsi starý ale určitě ti doroste

anonym

V případě nutnosti-plast. chirurgie. Ta dokáže téměř zázraky. Důkazů je opravdu tolik, že jeden vlastně neví, co je příroda a co igelit.

afro.minerva

Vzruš se…

fortin

Po celeru který se ovšem jí syrový, penis vyroste přibližně o 1cm za měsíc.

Zdroj: http://cool-graphic.com/i­mages/penis.jpeg

skapa

kasli na to i z malym kasparkem zahrajes velke divadlo

Michal

Kolik ti je let? Je tak narostlej ve ztopořeném stavu,nebo v klidu? Poraď se s lékařem nebo sexuologem. Není to tak závratný problém,aby tě trápil.Možná pomůže plastika,ale bude pravděpodobně velmi drahá.

djudjina

Záleží na tom jestli si tlustej. Pak by byl tvůj Bimbo menší než normálně :)