postcd

Jak měřit kalhoty od pasu do rozkroku?

když se udává tato míra v centimetrech. tak nevím jak, jelikož přední část kalhot od pasu k rozkroku je kratší než zadní (v zádu musí být místo pro zadek)
tak jestli se měří přední díl kalhot ke švu v rozkroku a nebo se pasy kalhot srovnají a tedy neměří se do švu ale získá se společná délka pro zadní i přední do rozkroku? 😮

Nejlepší odpověď
Drap

Celková délka kalhot se měří na boku. Dále se měří vnitřní délka nohavice po švu.