Lachtan

Jak měnit při psaní mailu grafiku textu?

Při psaní mailu chybí panel nástrojů obsahující typy písma (tučné, kurzíva, podtržené) a jeho formát, dále chybí nabídka „vložit“, takže některých úprav a značek nemohu vůbec použít. Jedině mohu psát velká písmena. Dále neznám možnost dělání odstavce a odrážek jinak než odklikáváním jednotl.mezer.
Doplňuji:
Mail píšu v Mozille Firefox.

Odpovědi
GangstaHelper

V mozilla firefox? Takže asi přes webovou stránku . . . tak pak záleží na tom, u jaké služby jste.

Např. Seznam.cz tam ten panel má při stisku tlačítka, které je v pravo hned nad polem, kde píšete (je na něm napsáno BI = Bold a Italic – styly písma). To je ale jen, pokud jste v plnohodnotném editoru – pokud píšete odpověď na email v okně pro rychlou odpověď, která je hned pod emailem, zpravidla zde není možnost úpravy formátu. Je třeba kliknout na odkaz „Plnohodnotná odpověď“.