kubísek

Jak máte zkušenosti s bezdušovým systémem ? A co všechno je k tomu potřeba ?

Chtěl bych přejít na bezdušový systém, ale nevím co všechno na to potřebuji. Taky by mě zajímaly jeho výhody a nevýhody

Odpovědi
anonym

Jen tak – ze zájmu – co tě k tomu vede???
Nevýhody – dražší pláště i ráfky, v případě defektu často stejně potřebuješ duši
Výhody – omezení některých možností defektu (procvaknutí duše o ráfek)
___
Pokud nemáš sponzora (ideálně výrobce bezdušových ráfků nebo plášťů), nevidím smysl přechodu na bezdušový systém.
😉