JájsemRaibek

Jak máte ve svém mobilu uloženou svou manželku – partnerku? (otázka pro muže)

já mám uvedeno „sex zadarmo“ :D
♥•▬▬▬▬▬▬▬ ღೋƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღೋ▬­▬▬▬▬▬▬♥

Nejlepší odpověď
gecco

Kuwsky drahý „zadarmo“…
😉
_________
Něco jako Sluníčko – konkrétní jméno je (může být) ošidné…
😉

Další odpovědi
zjentek

fanynka

Děda Louda

Naplacato.

setapouch

--|.-|--||…-|…|.|----|-.|-.--||-.-|---|-.|-|.-|-.-|-|-.--||..-|.-..|---|--..|.|-.|.||…-|.||-|…-|.-|.-.|..-||-.–.|..-.|..|.-.|--|.-||-…-||.–.|---|-.-|..-|-..||.---|.||-|---||.–.|.-.|.-|-.-.|---|…-|-.|..|-.–.-||.–.|.-.|..|.---|--|.|-.|..||.---|--|.|-.|---|.-.-.-|

anonym

Otázka zde už byla a i ty jsi na ní sám odpověděl.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pod-jakym-jmenem-nazvem-mate-v-mobilu-oznaceneho-partnera-partnerku