Miroslavst

Jak máte uložené kontakty v telefonu?

Já zezačátku podle jména nebo přezdívky, ale za chvíli jsem v tom měl zmatek a když jsem někoho hledal.
Tak dnes už to řeším podle příjmeníé a jména a není v tom zmatek.
Jak to máte vy?

Nejlepší odpověď
ten který je

Mám v tom abecední pořádek a vyznám se v tom.Jen si musím dávat pozor když píšu SMS milence abych to neposlal mé ženě.:-DDD

Další odpovědi
anonym

já podle jména a mám u každého bud fotku nebo obrázek tak se mi to neplete

aramah

Taky podle abecedy,akorát manžel je atata.Musím ho mít po ruce když je věčně pryč.

bigbít

Pro ostatní zmatek, pro mne zažitý systém…

hanulka11

jména u známých a příjmení od těch co je znám jen právě podle příjmení a nebo třeba i.podle místa odkud je znám …stavba, chata, název města …
možná to vypadá divně,ale vždy najdu co potřebuji, také mám řazení dle abecedy

verka

Já to mám podle abecedy.
Třeba AFilip, přezdívky nebo podle povolání,ale zatím zvládám.

alexandra

Já to mám taky podle abecedy,akorát před ty důležité mám dáno písmeno A. Např.AVěra,AJitka

anonym

na škole asi přezdívky a jména stačí, ale jak se dostanete do kontaktu s více lidmi dříve nebo později do adresáře začnete psát poctivě příjmení, jméno, titul, pracovní zařazení 🙂 a ještě si je pro lepší přehlednost zařadíte do příslušných skupin …

na správu svých kontaktů v telefonu používám dnes přímo http://contac­ts.google.com , jakákoliv uprava zde se v telefonu hned projeví, vyhodou je ze tento adresar pak pouziva nejen „android“ telefon, ale i gmail