Jak máte seřazené programy na TV??

Myslím tím hlavně ty s DVB-T. Já je mám seřazené následovně: 1-ČT1 2-ČT2 3-NOVA 4-PRIMA Family 5-ČT4 6-ČT24 7-NOVA Cinema 8-PRIMA Cool 9-PRIMA Love 10-BARRANDOV 11-ÓČKO od 12 mám rádia. Dříve při vysílání 4 kanálů (ČT1, ČT2, NOVA a PRIMA) jsem je měl seřazené stejně, když začal digital seřadil jsem si ČT4, ČT24, NOVA Cinema a PRIMA Cool ve stejném pořadí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Teda Pepo, Tvoje starosti bych chtěla mít. Máme je prostě tak, jak si je jednou za čas sama naše televize přeladí. Na to, abychom řešili jejich pořadí, opravdu nemáme čas ani náladu. Televize je u nás na žebříčku důležitého až někde hodně hodně vzadu...

Další odpovědi:

Zlatý

Tak jak to seřadí tuner. Podle vysílacích kmitočtů vzestupně. Co jedvakrát ( mám dva vysílače v jednom směru) smažu.

Zlatý

Jinak.
Mám složky zprávy, příroda, filmy, ostatní a hledám proto jen tam.
V TV je sice pořadí podle kanálů, ale to mne již nezajímá ;-).
Doplňuji:
Jistě, ty složky jsem si musel vytvořit a konkrétní programy do nich přidat.

Stříbrný

Mám kabelovku hlavně především proto, že jsou tam tyto programy: viasaty (3), Spektrum, Eurosport apod. Programová nabídka našich neustále se rozšiřujících televizních kanálů mi přestává vyhovovat. Buď jsou tam b... nebo tam dávají neustále stejné filmy.
Programy na tv mám naladěny stále stejné a přelaďováním se vlastně ani nezdržuji.

Pokročilý

ČT1, ČT2, NOVA, NOVA CINEMA, TV FANDA, PRIMA FAMILY, PRIMA COOL, PRIMA LOVE, ČT 4, ČT 24, DISNEY CHANNEL, MARKÍZA, JOJ, JOJ +, ÓČKO TV, MTV

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.