jak mámě říct že chci přestoupit na jinou školu?

ahoj,chodím na základku a chtěla bych přestoupit na jinou školu.(mám své důvody)Pár dětí tam znám a myslím že máma by stím neměla problém…ale nevím jak jí to mám říct.

Odpovědi
Lorrien

Prostě vysvětli svou situaci a hlavně, jak ji vnímáš Ty. Mamka to musí pochopit. :) Někdy to vytáhni, až budete někde spolu v klidu. Řekni jen, že chceš přestoupit. Bez okolků. Aspoň ji přesvědčíš, že jsi si tím absolutně jistá. Hodně štěstí :)
PS: Kdyby navrhla řešení Tvého problému, raději je vyzkoušej první. Aby Ti pak neříkala, že Ti to říkala.

RyanX

Kdyby jsi chtela opravdu moc prestoupit tak uz bys to mela za sebou. Jednoduse jdi stim ze chces prestoupit, ze ti to na tyhle skole nevyhovuje a nazdar :)

Freja

Tak řekni:,,Ahoj mami je mi to líto, ale u mě ve škole…(řekni ten důvod)… a proto bych chtěla přestoupit na … (řekni tu školu)… (to zvládneš) 🙂