UniFly

Jak mám zrušit účet na tomto webu?

Myslel jsem si, že nic nemůže být hloupější, než ptejse.cz
Sem jsem vstoupil abych získal užitečné informace a případně posloužil radou ostatním. Teď vidím, že web odpovědi.cz jsou samej puberťák, co se nudí u PC. Podle toho vypadají ty otázky a taky z toho pramení naprosto katastrofální úroveň pokusů o odpovědi.
Abych nezabíral místo v databázi neaktivním profilem a aby můj nick nefiguroval ve statistikách a googlovských výsledcích, chtěl jsem zrušit tento účet. Ale JAK????

Nejlepší odpověď
SinceX

Promiňte mi za tuto drzost. Ale rád bych se nejprve zeptal, koho pokládáte za „puberťáky“? Jestliže se Vám něco nelíbí, neříkejte to do „echa“ a nechte si to pro sebe…

Další odpovědi
panenka

Napiš si meil na info@odpovedi.cz
a požádej je o zrušení tvého účtu

ReHu

Nechápu, když nejste spokojen s naším IQ, proč jednoduše a potichu nezmizíte?

Miroslavst

Požádat administrátora o zrušení účtu přes kontakt.

anonym

já jsem ráda mladá a chci tak zůstat at se vám to líbí nebo ne,a jesli mám otázky pubertáka je to moje věc jako vaše že chcete odejít