Klára K.

jak mám zrušit stránku na facebooku?

Udělala jsem si na facebooku několik stránek, ale už je nepoužívám, a ráda bych je smazala. Jak to mám udělat? Hledala jsem v nastavení a všude, ale nikde to tam není. Před několika lety jsem se snažila zrušit účet na facebooku, ale taky to nešlo…
Ale moje kamarádky říkají, že to zkoušely, a že jde smasat i účet, i stránka, tak nevím…
Doplňuji:
Ale já nemyslím like, já myslím celou svoji stránku. Dívala jsem se, ale pořád to nemůžu najít ☹

Nejlepší odpověď
badisko

omg .....nejde ti google.cz ? nebo bing.com?…
navod 1.. + obrazky ..http://tech­net.idnes.cz/mu­site-trikrat-kliknout-a-14-dni-pockat-pak-se-facebooku-zbavite-navzdy-1ex-/sw_internet.as­px?c=A110627_173239_sw_in­ternet_pka
navod 2..instruktazni video…http://www­.stream.cz/jak­nato/665941-jak-zrusit-ucet-na-facebooku
navod 3..postup + obrazky pekne a prehledne …http://www.por­tiscio.net/na­vod-jak-zrusit-facebook-ucet
navod 4…pouzit sedou listu v odpovedich.cz ..je tam mnoho odkazu na toto tema ..http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=zruseni%20pro­filu%20na%20fa­cebooku

Doplňuji:
a opravdu …ucet nelze smazat …odstranit …na serverech Facebooku uz zustane ty ho pouze deaktivujes takze se uz nebude nikde zobrazovat …stejne jako na jinych strankach napr.. facebooku ..lide.cz…odpo­vedi.cz si nejdrive precti poradne podminky tedy smlouvu s provozovatelem onech stranek …kdyby jis precetla smlouvu s facebookem tak to vis …a kdyby jsis poradne procetla zdejsi pravidla tak zase vis ..ze vkladani stejnych otazek je proti kodexu …na netu je to tak ze pokud potvrdis smlouvu stisknutim policka ANO tak se bere jako by jsi to podepsala ..stejne tak to plati i u software ..tedy PC programu…

Další odpovědi
Pepa88

Zrušit? Nijak :) Facebook si ponechává veškeré údaje, který jsi do něj kdy zadala :) A dokonce je může libovolně prodávat třetím stranám :)

Proces, kterému říkáš „smazání“ je pouze zneviditelnění…

Krepy

Ahoj :)
Klikni na stránku, v levém sloupci „Upravte stránku“ a po rozkliknutí ihned pod názvem jsou možnosti „Zpět na stránku“ „Zobrazit stránku“ a „Odstraňte stránku“

Reezo

jestli si chceš odstranit svůj Facebook účet, tak stačí ho deaktivovat. to by mělo být někde v nastavení. Jakmile deaktivuješ účet tak máš cca 14 dní – měsíc si to rozmyslet pak to smažou… pokud chceš zrušit like na nějaké stránce tak je to nejlepší asi přes vlastní profil