Jak mám zrušit heslo v souboru rar, jelikož sem ho zapoměl.

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyby bylo možné heslo jen tak zrušit, jaký by potom mělo smysl ho vůbec používat ?

„… a otec o celé synkovo jmění přišel tím, že je uložil do místního peněžního ústavu na heslo -Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavja u stvari pravodlivo krivudanje-, které zapomněl…“

naštěstí narozdíl od situace u bankovní přepážky, počítač může zkusit tisíce hesel v rychlém sledu za sebou a pokaždé znovu doufat, že je tentokrát už správné … používá se k tomu tzv slovníková metoda. http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=rar+p­assword&search­.x=0&search.y=0&se­arch=Vyhledat

…přesto, že šifrované soubory se slabými hesly jsou poslední baštou kde tato metoda nachází uplatnění, není to ani v tomto případě zrovna účinný způsob, spíš jen zoufalý pokus

Další odpovědi
rynek878

na co by ty hesla byly,kdyby se daly jen pro nic za nic zrušit,to máte tedy pěknýho smolíka.

JayDee446

Ó, kéž by to jen bylo možné…