earl hickey

jak mám změnit na facebooku jméno když mám dosažený limit?

Odpovědi
Scalex

Limit čeho? Máš 5000 přátel a už se nemohou přidávat další? Pak je potřeba založit si profil ne jako běžný člověk, ale jako „stránka osobnosti“ a napsat těm 5000 lidem, ať se stanou fanoušky té tvé stránky. Pak už žádný limit není, můžeš mít třeba milion fanoušků.

Řada lidí (celebrit) to tak má, že má svůj soukromý profil jen pro své opravdové přátele, a pak svoji Page, na které komunikuje s fanoušky.

Džuls

Otázka je : ,,Ako si má zmeniť MENO" … Troška pozornejšie čítať nabudúce 🙂 A k otázke-neviem, ani ja si ho už nemôžem zmeniť 🙂